Kristinë Elezaj vjen me “Monster”

f.0129104642885_mKristinë Elezaj ka lansuar këngën e saj më të re të titulluar “Monster”.

Shqiptarja, e cila tashmë që një kohë është emër i njohur në skenën amerikane, ka sjellë projektin e saj më të ri muzikor të punuar nga producentë amerikanë.

Stili i Kristinës nga mediat amerikane cilësohet si një përzierje e Britney Spears dhe Rihanna.

Modelja shqiptare jeton në Amerikë që një kohë të gjatë, dhe së fundi ka lansuar edhe karrierë muzikore atje dhe po shijoi sukses edhe në këtë drejtim.

 

 

Për të dëgjuar këngën më të re të Kristinë Elezaj, klikoni këtu.