Krista vjen elegante dhe seksi (Foto)

krista-merkoci-1-780x439

Modelja Krista Merkoci sigurisht se është një prej modeleve më të dashura të publikut.

Modelja e re shqiptare ka pozuar për Geljant Kalecin në sesionin e fundit.

Ajo shfaqet tejet elegante, por edhe mjaft seksi.

screenshot-www telegrafi com 2016-03-11 22-43-15