Krim i tmerrshëm në një familje shqiptare: Djali mbyt me duar nënën e tij


Një shtetas 30-vjeçar me iniciale A.Z., i cili dyshohet se ka mbytur me duar nënën e tij 67-vjeçare.
Ngjarja ka ndodhur rreth orës 7 të mëngjesit të së enjtes në lagjen “Çlirimi” të Elbasanit.
Policia ka mbërritur menjëherë në vendngjarje dhe ka bërë shoqërimin në komisariat të këtij shtetasi për veprime të mëtejshme hetimore.
/ Top Channel
krijm