“Kreva marrëdhënie me kushërirën, por ajo bëri diçka që s’e prisja”

v-8-530x300Dy të rinj kanë përfunduar duke kryer marrëdhënie seksuale, edhe pse kanë lidhje gjaku me njëri-tjetrin. E gjitha nisi një ditë teksa ishin bashkë në pishinë dhe djali nuk mund të përmbahej pasi pa kushërirën e tij me bikini. Megjithatë, diçka nuk shkon ashtu siç pritej, ky është rrëfimi i djalit, i cili i shkruan psikologes së “The Sun”.

Letra e djalit:

“Para disa kohësh kushërira ime më mori ne telefon dhe më tha se ishte ndarë me të dashurin dhe kishte nevojë të qëndronte diku. Unë i propozova të vinte në shtëpinë time edhe pse kam vetëm një dhomë. Asaj i lashë krevatin time dhe vetë fjeta në divan.

Gjatë kohës që jetonin bashkë kuptuam se kishim shumë të përbashkëta, duke filluar nga muzika, filmat, ushqimi, etj. Një ditë shkuam në pishina dhe trupi i saj me bikini nuk linte shumë vend për imagjinatë, ajo dukej e mrekullueshme.

Ajo rrinte afër meje dhe kur u futëm në pishinë mu afrua edhe më shumë dhe aty filloi e gjitha. Shkuam në një vend që nuk kishte shumë njerëz dhe bëmë seks. Vazhduam ditë me radhë ta shijonim lidhjen tonë dhe unë vërtetë jam dashuruar me të. Por një ditë ajo më tha se kishte bërë gabim dhe se do të kthehej tek i dashuri i saj i mëparshëm.

Si ta kthej atë pas?!”

“Çdo gjë ka një kohë të përcaktuar dhe ka një arsye të caktuar se përse ndodh. Ajo ka pasur nevojë për një shkëputje nga i dashuri i saj dhe të ka gjetur ty si ngushëllim. Tani ajo i është rikthyer jetës së saj dhe këtë duhet ta bësh edhe ti.”