Kourtney Kardashian, pushime të nxehta me të dashurin (FOTO)

article-0-186EB54C000005DC-353_634x464Tani që motra e saj është shtatzënë dhe nuk mund të shfaqet me bikini, duket se skenën e ka rrëmbyer pikërisht ajo, Kourtney Kardashian. 33-vjeçarja është fotografuar duke pushuar në Mexico me të dashurin e vet, Scott Disick dhe fëmijët. Dhe, duhet thënë se është në një formë të shkëlqyer fizike.<tema>article-0-186EB500000005DC-878_306x679article-0-186EB605000005DC-291_634x787article-0-186EB625000005DC-23_634x658article-0-186EB650000005DC-347_634x542article-0-186EB741000005DC-357_634x600