Kosovën e uron edhe Xhaka (FOTO)


Taulant Xhaka është futbollisti i radhës që e ka uruar Kosovën për pranimin në UEFA.
Xhaka përmes një postimi në Instagram, e ka uruar Kosovën për anëtarësim në UEFA.
“Urime Kosova ime”, ka shkruar mesfushori i Baselit dhe i Shqipërisë.
m1

m2