Komisari i njohur u nda nga jeta papritur, e bija i dedikon fjalët prekëse

Ditën e djeshme u nda nga jeta në mënyrë të papritur një ndër drejtuesit e mirënjohur të Policisë së Tiranës, Nikoll Vatnikaj.
Vatnikaj ka pësuar një atak kardiak, çka ia mori jetën menjëherë, ndërkohë sot pritet t’i jepet lamtumira për në banesën e fundit.

Padyshim që humbja e njeriut të dashur lë dhimbje të madhe tek të gjithë ashtu sikurse tek vajza e kryekomisarit, Desantila, një blogere e njohur, e cila i ka kushtuar të atij disa rreshta prekës.

Kështu do të jemi përjetë, unë këtu, ti prej atje lart. Jam goca e Nikollës, me krenari, përjetë! Më këpute ba!”,shkruan Desantila bashkangjitur fotografisë me babain e saj të ndjerë, ndërsa njofton edhe vendin dhe orën e zhvillimit të ceremonisë mortore.

Sot ne oren 10-12, ne Pallatin e Kongreseve do te kryhen homazhet e percjelljes se tim eti.Figura e tij dhe cdo kontribut human qe ai ka bere, ne komunitet, familje e shoqëri është arsyeja pse une do te jem perhere e perulur me mirenjohje dhe dashuri ndaj çdokujt qe respekton emrin dhe punen e babait tim.Ju faleminderit, me zemer. Ai eshte forca ime, tim vellai dhe sime meje”,përfundon ajo.