Koktej nga agrumet që heq dhjamin nga stomaku për shtatë ditë

Jini të ngopur dhe eliminoni peshën trupore – Ky koktej ju ofron energji të mjaftueshme, ndërkaq shkrin shtresat dhjamore nga beli!

Përbërësit:

▪ 1 banane
▪ 1 portokall
▪ ½ filxhan me jogurt me përqindje të ulët yndyre
▪ 1 lugë vaj kokosi
▪ xhenxhefil sa mund të kapni me gisht
▪ 2 lugë farëra liri
▪ 2 lugë hirre pluhur

Përgatitja:

Të gjithë përbërësit përzieni, kënaquni me shijen e pijes një herë në ditë dhe do të shihni rezultatet që nga dita e shtatë. /Telegrafi/