Klepto vjen me ‘Eki’, videoklipi më i ri

Reperi i grupit TBA, Klepto, ka bërë lansimin e projektit të tij të ri nga ‘DuplexEntertainment’ , të titulluar “EKI”.
Kënga e cila është punuar nga Kico dhe Torch, tashmë është lansuar në YouTube.Në këtë videoklip shihet edhe këngetarja Dafina Zeqiri.Portali Fishmedia.info, sjell ekskluzive videoklpin më të ri nga Klepto./Fishmedia.info/