Klea Huta i habit të gjithë, heq reçipetat dhe mbulon gjoksin me…

Moderatorja Klea Huta, e cila kohët e fundit është përfolur shumë për një lidhje dashurie me këngëtarin e njohur, Elgit Dodën, po vijon të shijojë pushimet e verës.

Bukuroshja brune nuk poston shpesh foto nga plazhi, por kur e bën, sigurohet që të tërheqë vëmendje. Së fundmi ajo ka pozuar buzë detit duke ekspozuar linjat, por ka preferuar që të realizojë një foto artistike.

Ajo nuk mbanë veshur bikini në pjesën e sipërme të trupit por… një xhaketë lëkure.

Duket se brunia simpatike preferon të zgjojë imagjinatën e fansave më shumë se sa të ekspozojë gjoksin.