Kjo zjarrëfikëse ju bën ta ‘kallni’ shtëpinë tuaj (FOTO)

Shpeshherë mendojmë se puna si zjarrëfikës asht vetëm për mashkujt, por Gunn Narten, 30 vjet, nga Stavanger në Norvegji e ka thy këtë mit.
Ajo jo vetëm që e ban punën ma së mirë në luftën me flakët, por madje asht cilësue nga ndjekësit e saj në rrjetet sociale dhe si zjarrfikësja ma seksi në botë. Falë fotove të saj me bikini n’Instagram, 30-vjeçarja Gunn Narten, po bahet e njoftun në krejt botën. Narten ka nji numër të madh fansash që e ndjekin në rrjetin social Instagram dhe konkretisht 113,000 ndjekës.
Shikoni fotot më poshtë

Zjarrëfikëse