Kjo vajzë sot është ndër këngëtaret më të famshme shqiptare (Foto) leonora

leonora

E bukur, seksi, patriote dhe e famshme.

Është kjo Leonora Jakupi këngëtarja e cila veçohet për zërin e saj të mrekullueshëm dhe për bukurinë që e ka, transmeton parrotlla.net

Në një foto të publikuar në rrjetet sociale ajo duket kur ishte fëmijë. Leonora edhe atëherë duket se ka qenë një vajzë shumë e dashur dhe e bukur.

Këngëtarja drenicake është patriote mjaft e madhe dhe këtë e ka dëshmuar edhe në shumë raste.

Së fundmi ajo ka ardhur në një bashkëpunim me këngëtarin e njohur Gold AG me këngën “Pushkë e Çifteli” këngë kjo e cila për pak orë u shndërrua në hit.

34_1457021280-7009272