Kjo vajzë akuzohet për pedofili, ja pse (Video)

Screenshot_311Një vajzë braziliane është akuzuar për pedofili në “Facebook” pas publikimit të një video ku ajo performon kërcimin “twerk” para një fëmije. Pamjet janë filmuar në Rio de Zhaniero e më pas janë shpërndarë online. Mbetet e paqartë nëse ajo është mamaja e djaloshit apo jo, por në video ajo përkulet ndaj djaloshit e ndërsa qesh fillon të bëj “twerk”. Djaloshi i vogël kapet pas saj dhe përpiqet ta imitojë. Këto pamje kanë ndarë në dy pjesë edhe audiencën, ka nga ata që e kanë parë thjesht si argëtuese, por një pjesë jo e vogël e njerëzve e kanë cilësuar si pedofili.

http://dai.ly/x4kwi9h