Kjo s’pritej! Habit Rike Roçi, lë modelingun: Ja ç’do provoj së shpejti

Një prej tifozeve shqiptare që mori një vëmendje të madhe në botë, duket se po “eksperimenton” gjëra nga më të ndryshmet.

Rike Roçin, e kemi parë gjatë gjithë kohës të përkushtuar ndaj modelingut dhe fotografisë, por duket se tashmë do të jetë e përkushtuar ndaj një tjetër fushe arti.

Ajo ka publikuar disa foto krah një producenti muzike, ndërkohë që po paralajmëron diçka.

A e keni menduar ndonjëherë Riken si këngëtare?