Kjo ruse po i mahnitë të gjithë me ‘twerk’

screenshot-2_1473022083-599782Kjo femër është nga Novosibirsk, Rusi dhe videoja e saj në të cilën bën vallëzimin tashmë të njohur si “twerk” ka mahnitur të gjithë. Lëvizjet e saj thjeshtë ju “çmendin” dhe ju mahnitin – po me të vërtetë. Përveç lëvizjeve, ajo është edhe seksi, gjë që e kompleton edhe më mirë gjithë performancën e saj. E keni parë videon e saj që është bërë hit në YouTube? Shikojeni më poshtë: