Kjo nuk ndodh shpesh, shikojeni rrahjen në NBA (VIDEO)

verratti-psg_-2016-17-occhiolino-750x450-1-650x358Ndeshja mes Washington Wizards dhe Orlando Magic në NBA solli një kacafytje ku Bradley Beal i la gjurmë në fyt kundërshtarit Evan Fournier dhe “shpëtoi” me gabim teknik nga gjyqtarët.