Kjo modele po sfidon Kim Kardashian, ajo quhet “Kim Kardashian e re” (Foto)

Pranë kësaj bukurosheje të jashtëzakonshme, për momentin do të harroni format trupore të Kim Kardashianit dhe në të gjitha bukuroshet tjera të cilat dallohen për trupin e tyre super-seksi.

Bëhet fjalë për manekinen Daphne Joy, e cila është ish e dashura e reperit kontrovers 50 Cent dhe e dashura e tanishme e reperit tjetër të njohur Jason DeRulo. Ajo është super-seksi dhe fotot e saj në Instagram, kanë mjegulluar mendjen e mbi një milionë ndjekësve.

Amerikania atraktive është promovuese e formave të plota të trupit, prandaj tashmë e kanë quajtur si “Kim Kardashian e re” por shumë më të mirë se ajo, edhe pse Joy në krahasim me Kim-in, nuk ka ndonjë videokasetë të seksit me të cilën do të rriste edhe më shumë popullaritetin e saj.

Manekinia seksi me mbi një milion përcjellësit e saj në Instagram, absolutisht nuk ka asnjë të metë.
Dhe pasi të shikoni trupin e saj, do ta kuptoni pse. Edhe ekspertët më të mirë për format trupore të femrave, nuk kanë arritur të gjejnë ndonjë mangësi në trupin e saj, ndërsa për ta pasur një trup të këtillë, Joy ushtron së paku katër herë në ditë në palestër.

Ajo tashmë ka bërë emër si modele e veshjeve intime dhe kostumeve të larjes.

modele3_1457691990-6417753modele_1457691979-5114401modele1_1457691982-3154200