Kjo grua Vret të dashurin por kur ta mesoni se pse,do te jeni te shokuar… (FOTO)


Një grua ka vrarë të dashurin në makinë për të kuptuar se si do të ndihej nëse vriste në njeri. Lindsay Haugen, 32 vjeçare, gjithashtu i kishte thënë policisë se i dashuri i saj 25 vjeçar, Robert Mast, dëshironte të vdiste.

Ajo është shpallur fajtore të hënën dhe pritet të dënoht me 65 vite burgim.

Ajo ka rrëfyer për policinë se ishte ulur në sediljen e pasme dhe e kishte mbytur të dashurin e saj.

Ajo gjithashtu ka shtuar se të dy kishin pirë verë paraprakisht, para se të kryente këtë krim.
f