Kjo grua ka lindur vajzën në veturë, ja çfarë kërkon tani (Foto)


Amerikanja Beth Newell, lindi vajzën e saj mbrapa në ulëset e veturës Honda.
Pak pas lindjes, Beth Newell postoi në Twitter, një fotografi të saj dhe të vajzës, duke ju drejtuar shtëpisë prodhuese japoneze të makinës.

“Honda, sot herët e solla në jetë vajzën time mbrapa në veturë, u bë rrëmujë, a mundë ta kem një veturë dhuratë?” ka shkruar Newell.

Kjo fotografi u pëlqye shumë dhe u shpërnda mbi 9 mijë here./Gazeta Express/
f1

f2