Kjo është vajza më e veçantë në botë, ja çfarë nuk shkon me syrin e saj

Një artiste makijazhi, mjaft e njohur në rrjetet sociale ka vendosur t’u japë një shpjegim të gjithë atyre që e kanë ngacmuar në lidhje me shenjën që ka në sy.

Nuk dihet nëse vajza ka lindur ashtu apo i është shkaktuar nga ndonjë aksident, por ajo ka vendosur t’u mbyllë gojën tallësve.

22-vjeçarja, Sonia Leslie ka rreth 55 000 ndjekës në kanalin e saj në Youtube.

Ajo u është përgjigjur në Instagram kuriozëve për shenjën e saj në irisin e syrit të djathtë me fjalët:

E kam shumë në rregull syrin. Ju lutem, mjaft më me pyetjet. Së pari është mungesë respekti dhe së dyti, mos u merrni me punët e mia”,-shkruhej në postim.