Kjo është ora 20 mijë euroshe e Shaqirit (Foto/Video)

12718256_966325176777093_4308895621270926258_n-780x439

Xherdan Shaqiri është duke kaluar në një formë të mirë te Stoke City.

Anësori shqiptar ka postuar në Instagram një fotografi ku ka reklamuar orën e tij të re, duke thënë:

“E kam Hublot-Watch (tipi i orës) për verë! Duket mahnitëse, tash jam i sigurt se do të jem me kohë gjatë verës”..

hublot-spirit-of-big-bang-skeleton-dial-white-ceramic-chronograph-mens-watch-601hx0173lr-601hx0173lr

Kjo orë është e tipit ‘Hublot Spirit Of Big Bang’ dhe kushton rreth 20 mijë euro, por Shaqiri nuk e ka blerë, pasi ai është në bashkëpunim me kompaninë Hublot.