Kjo është mbesa e motrave Vjollca që po u “vjedh” famën falë fotove në Instagram

Marina dhe Luana nuk janë të vetmet femra simpatike të familjes dhe këtë na e kanë treguar përmes disa fotove që kanë bërë publike në rrjete sociale, ku na kanë prezantuar më njërën prej mbesave të tyre, Jorin.

Bukuroshja brune, e cila ngjason pak me Marinën, ka arritur që të mbledhë plot 31 mijë ndjekës në Instagram.

Duket se fama e tezeve tani po i kalon edhe asaj duke e bërë një nga vajzat më të ndjekura në rrjete sociale.