Kjo është dëshmia që Tuna dhe Cozman janë ndarë (Foto)


Cozman sot ka publikuar këngën e tij më të re me titull “Si dje”.
Të gjithë anëtarët e labelit “Babastars” sot e kanë shpërndarë këngën e re të Cozman, duke i bërë reklamë në maksimum, shkruan lajmi.net.
Mirëpo ajo që bie në sy është profili i Tunës në Instagram, ku shihet se ajo nuk e ka postuar këngën e re të reperit, me të cilin ishte në lidhje qe sa kohë, e që po flitet se tashmë ata janë ndarë.
E njejta gjë ka ndodhur edhe me faqen e Tunës në Facebook ku gjithashtu ajo nuk e ka shpërndarë këngën e reperit.
Kjo është një shenjë tjetër që dëshmon se Tuna dhe Cozman i kanë dhënë fund lidhjes së tyre./Lajmi.net.
c1

c2