Kjo është atmosfera jashtë stadiumit (Video)


Kjo eshte atmosfera jasht stadiumit by shqiperiaimeal
Me qindra tifozë Kuq e Zi janë mbledhur jashtë stadiumit ku u lujt ndeshja Austri – Shqipëri. Ndeshja u mbyll me rezultatin Austria 2 – 1 Shqipëria.

Por tifozët nuk po e ndjejnë shumë humbjen dhe po organizojnë një atmosferë shumë të ngrohtë jashtë stadiumit./Shqiperiaime.al
ALBOZ