Kim publikon edhe një foto të djalit, ai duket njësoj si e motra North (Foto)

kim-kardashian-makeup-081415

Kim Kardashian ka publikuar edhe një fotografi të djalit të saj Saint West.

Rreth 2 javë më parë ylli televiziv kishte publikuar foton e parë të djali të saj me Kanye West, por se këtë herë i vogli shihet me sytë e hapur.

Mediat rozë kanë shkruar për ngjashmërinë mes North dhe Saint.

kim_1457722674-5252118

2de157ac00000578-3294859-image-a-1-1446114765173