Kim Kradashian bën ndërhyrjen e radhës në trup dhe “çmend” rrjetin

U bë e njohur pas një videoje me pullë të kuqe që bëri vite më parë, e prej asaj kohe emri i saj është ndër më të përfolurit në botë.

Fjala është për Kim Kardashian e cila herë pas here tërheq vëmendje, kryesisht për zhveshjet. Së fundmi ajo është fotografuar teksa ka dalë thuajse lakuriq në plazh, duke treguar të pasmet e saj gjigande.

Por në këto foto ajo duket krejtësisht ndryshe nga ato të pak muajve më parë, ku u shfaq plot celulit dhe u bë objekt talljeje në rrjet. Mesa duket kësaj here ndërhyrja e radhës ka qenë ajo për të eliminuar celulitin.