Kim Kardashian pozon në shtrat edhe me bashkëshortin (Foto)

kimaha

Kim Kardashian ka ndarë një foto të veçantë në profilin e saj Snapchat ku shfaqet në shtrat me burrin Kanye West të shtrirë pranë njëri-tjetrit me drita të fikura.

Kujtojmë që javën e kaluar iu bashkua rrjetit SnapChat, por Kim Kardashian tashmë është e varur dhe përmes këtij rrjeti po ndanë çdo gjë me fansat.

kim_1457788690-9330151