Kim Kardashian me xhinse të grisura (Foto)

Kim Kardashian është shfaqur me një stil ndryshe në Los Anxhelos të hënën.
Ajo është par me një palë xhinse të grisur dhe me një xhaketë të bardh.

Motra e saj Kourtney ishte veshur me një stil më konservativ me një këmishë të bardhë dhe një fund lëkure.

Motrat Kardashian u panë duke blerë pije Starbucks.