Kim Kardashian dhe Kanye West fotografohen duke u puthur (Foto)

31e3571400000578-3478189-image-m-13-1457196907576

Kim Kardashian është fotografuar duke puthur bashkëshortin e saj Kanye West para se ta përcillte atë në aeroportin LAX mëngjesin e së shtunës.

35 vjeçarja ishte në makinë me të kur kaluan momentin romantik.

Pasi u ndanë nga njëri tjetri reperi është parë tepër i entuziazmuar teksa drejtohej për në terminal.

Ka qenë një udhëtim i shkurtër në shtëpi për yllin, i cili arriti në Los Anxhelos mbrëmjen e së enjtes.

Kanye qëndroi në Paris për Javën e Modës ku edhe kaloi kohë me Kris Jenner.

31e35ebc00000578-3478189-image-m-12-1457196875507

31e366f100000578-3478189-image-m-59-1457201034003