Kili, momentet e rënies dramatike të një burri nga shtylla elektrike (VIDEO)

loading...

loading...
Një burrë është goditur nga një rrymë elektrike ndërkohë që kishte hipur në një shtyllë tensioni të larta. Burri nga Kili, i quajtur, Miguel është rrëzuar nga shtylla e tensionit të lartë dhe ka mbetur menjëherë i vdekur në vend. Këto janë momentet dramatike të rënies së tij të kapura nga kamerat.

PER TA PARE VIDEON KLIKONI ME POSHTE:

loading...