Këtu i ke përmasat e përsosura trupore të spikerës së “zjarrtë”. Si dhe komentet “ngacmuese” që i merr nga djemtë!

Greta Hoxha, spikerja e guximshme e lajmeve në “Zjarr Tv”, ndihet e befasuar nga vëmendja e madhe që ka marrë nga mediat e huaja.

Gazeta kroate, “Index.Hr”, ka bërë një artikull për të duke e cilësuar “gazetarja më seksi në Ballkan”.

Në një intërvistë për gazetën “Shekulli” Greta ka treguar se ajo ushtrohet rrëgullisht në palestër për të ruajtur format e saj të cilat ajo i quan përfektete.

Jam 1.67 m e gjatë, peshoj 55 kg dhe kam përmasat perfekte fizike,90¬-60¬90 ka thënë spikërja. Greta tregon gjithashtu se ka marrë disa oferta të ndryshme por që aktualisht po punon për diçka të rëndësishme.

Pyetjes se e ndien veten kaq të bukur, siç të cilësojnë mediat e huaja në faqet e tyre, Greta përgjigje: “ Në fakt, nuk i marr shumë në konsideratë komplimentet që më bëjnë, por ka mes tyre komente nga të huaj, që më pëlqejnë shumë. Për shembull, një djalë, Yasin Pamuk, më quan shumë të bukur për të qenë e vërtetë. Dhe “komente si këto më vijnë pa fund në inbox.
greta-1_1443541030-5004606-848x478