Këtë serbe mos e dëgjoni, këtë vetëm duhet ta shikoni (Video)

Modelja e famshme serbo-malazeze, Soraya Vucelic e ka provuar veten edhe në këndim.

Bukuroshja që flitej se ishte në lidhje me Neymar ka kënduar në duet me një këngëtar të quajtur, Oskar.

Kënga e saj në mediat fqinje është vlerësuar si tejet amatere.

Por nëse nuk keni çfarë të bëni aktualisht, ia vlen që ta shikoni klipin e këngës sepse serbja duket shumë seksi dhe atraktive.

serbja