Këshilla nga Shkendija, ja pse tradhtojnë meshkujt

Kengetarja atraktive, Shkendije Mujaj, ka thene se ndoshta do te pranonte te luaje ne ndonje film qe permban skena erotike, por jo nese ka skena te plota seksuale.
“Skena seksuale jo, por vetem erotike, ndoshta-ndoshta…”, ka theksuar Shkendija ne nje interviste te publikuar nga Panorama Plus.
Sa u perket krahasimeve me bukuroshet e njohura, si Kim Kardashian, ajo ka deklaruar se eshte “1000 % vetvetja” dhe deshiron ta shikojne si unike.
E pyetur nese e fal tradhetine, ajo ka thene se ia lejon nje mashkulli qe te gaboje deri ne tri here, ndersa “heren e trete e braktis, duke mos ngurruar dhe mos u brengosur fare”.
“Une mendoj se edhe femra ka nje pjese te fajit, pse ai e tradhton; ose e kunderta”, ka shpjeguar Shkendija.