Këngëtarja shqiptare ia ‘ledhaton’ gjinjtë Shota Baraliut (Video, +18)

iva-aliko
Kastro Zizo ka filluar me show televiziv të njohur si “Kaç Zizo”.
Në episodin e fundit mysafirë të këngëtarit, i cili do të shfaqet të shtunën mbrëma, janë të ftuar dy seksi këngëtare shqiptare.
Bëhet fjalë për Shota Baraliun dhe Iva Aliko, ku kjo e fundit pranon se i gjinjtë i ka rritur me anë të ndërhyrjeve kirurgjike
Madje, për të testuar këtë gjë Shota i prek gjinjtë Ivës dhe thotë se duken fantastike.
Por, as Iva nuk heziton që t’i ‘ledhaton’ gjinjtë modeles shqiptare, Baraliu, e cila njihet për linjat seksi trupore.