Këngëtarja “lë nam”, zbulon më shumë se ç’duhet në skenë (VIDEO)

safe_image-2Këngëtarja argjentinase, Laura Miller ka përjetuar një moment të sikletshëm në skenë teksa po këndonte. Asaj papritur i ka dal gjoksi nga kanatierja blu që kishte të veshur. Ajo ishte duke kënduar dhe kërcyer dhe për më shumë se 20 sekonda gjoksi i saj është bërë objekti i vëmendjes. Kur ajo e vuri re këtë incident ishte tepër vonë.Në atë moment ajo ka ndalur performancën dhe është munduar ta mbuloja ndërkohë që kënga vazhdonte të ishte në sfond. Video është publikuar në rrjetin Video dhe është shpërndarë menjëherë duke arritur një numër të madh shikuesish. Miller duhet të ketë kuptuar tani se herë tjetër në skenë duhet të ngjitet e veshur pak më shumë.