Këngëtarja e njohur marton djemtë e vëllait, shikoni atmosferën që bën në veturë (VIDEO)

ro-1Remzie Osmani tregon edhe një herë se sa person pa komplekse është. Këngëtarja e muzikës popullore ka treguar me anë të një postimi në rrjetet sociale se ka martuar dy djemtë e vëllait të saj. Me këtë rast, ajo shihet si shofere e njërës nga veturat me të cilën kanë shkuar për t’i marrë nuset dhe me shumë disponim këndon e fishkëllen bashkë me vajzat e pranishme, Remzia njihet si një nga të famshmet më të thjeshta dhe më pa komplekse e skenës sonë muzikore, dhe këtë e ka dëshmuar edhe sot.