Këngëtari që dhuron 5 mijë euro për Anila Brahja (Foto)


Këngëtari i njohur i muzikës popullore, Bajram Gigolli ditë më parë bëri të ditur se ka dhuruar 5 mijë euro për Anila Brahaj e cila është diagnostikuar me Leukemi Akute, dhe i nevojiten të holla për tu shëruar jashtë vendit.

Gigolli ka bërë publike faturën e deponimit të 5 mijë eurove për Anilën.

Ai nuk është i vetmi që po e bënë këtë gjë, në ndihmë të Anilës kanë dalë edhe shumë fytyra tjera publike.
1
1a

2a