Këngëtaret shqiptare i prekin gjoksin njëra-tjetrës në emision (VIDEO)

Kastro Zizo ka filluar me show televiziv me emrin “Kaç Zizo”. Në episodin e fundit mysafirë të këngëtarit, i cili do të shfaqet të shtunën mbrëma, janë të ftuar dy seksi këngëtare shqiptare.

Bëhet fjalë për Shota Baraliun dhe Iva Aliko, ku kjo e fundit pranon se i gjinjtë i ka rritur me anë të ndërhyrjeve kirurgjike.

Madje, për të testuar këtë gjë Shota i prek gjinjtë Ivës dhe thotë se duken fantastike. Por, as Iva nuk heziton që t’i ‘ledhaton’ gjinjtë modeles shqiptare, Baraliu, e cila njihet për linjat seksi trupore.

shota