Këngëtaren e njohur e zë paraliza gjatë performancës dhe ngelet e shtrirë në skenë

loading...

loading...

Jenifer Lopez ka më se një vit që magjeps publikun me kërcimin e saj magjik në turnetë muzikore që zhvillon.

Por mbrëmjen e fundit mbretëresha e muzikës ka kaluar një moment të vështirë, pasi është shtrirë në shpinë për të performuar po ka ngelur ashtu pa mundur të ngrihej. Është dashur ndërhyrja e tre balerinëve për ta ngritur sërish këngëtaren latine.

Jenifer Lopez është 47 vjeçe tashmë dhe ndoshta mosha ka bërë punën e saj.

Pas disa minutash sikleti kur u duk se këngëtaren e zuri një paralizë, ajo u rikthye në “Axis Theater” në Las Vegas dhe vazhdoi programin e shfaqjes prej tre orësh me këngë dhe vallëzime të ndryshme, sigurisht pa provuar më kërcimin magjik.

Shpresojmë që Jenifer të mos ketë më situata të tilla dhe të vazhdojë shkëlqimin.

loading...