Kelly Brook, shfaq trupin seksi

fotoModelja Kelly Brook ka ngritur temperaturat në Britani duke pozuar me të brendshme dhe duke ofruar një pamje shumë egzotike.

33 vjeçarja ka pozuar me rroba banje nga koleksioni i saj i të brendshmeve.Brook ka dëshmuar edhe një herë se posedon forma trupore që shumëkush do ti kishte lakmi. Duke qenë një nga modelet më seksi, Brook po bënë gjithçka çfarë është e mundur që ta ruaj këtë epitet sa më gjatë që është e mundur./LajmeOnline/fdsfsKELLY(3)