Kë po e puthë Rozana? (Video)

Rozana Radi është këngëtare nga Shqipëria dhe shumë e dashur nga publiku, transmeton parrotlla.net

Ajo ka publikuar një video në rrjetin e saj Instagram, ku duket se është duke i shpërndarë shumë puthje dhe dashuri dikujt.

E se kujt është duke i dhuruar kaq shumë dashuri bukuroshja, e dinë vetëm ajo.rozana-radi2-640x358