Katy Perry, një pamje që lë për të dëshiruar pa make up (FOTO)

article-2294775-18BA8EEA000005DC-726_634x966Katy Perry konsiderohet si një prej femrave më seksi në botë. Por, duket se këngëtarja pa make up nuk është ajo fytyra e ëmbël që shfaqet nëpër media. Kështu është dukur të paktën ditën e djeshme në Los Anxhelos, ku është shfaqur e veshur sportive dhe nuk ka vënë makijazh.article-0-177769B5000005DC-523_632x879article-2294775-18BA8F1C000005DC-961_634x910 kat1