Kate Upton, nxjerr në pah format marramendëse

loading...

loading...
Kate Upton me bikini të bardha, forma marramendëse dhe më seksi se kurrë. Modelja amerikane është fotografuar në plazhet e Miami, ku ka joshur fansat e saj me bikinit, që i nxirrnin në pah gjoksin.

loading...