Kate Upton nuk pëlqen meshkujt leshatorë

Upton-Kate1Kate Upton ka zbuluar se kush është gjëja që e bën të largohet nga meshkujt: qimet trupore. 

Modelja seksi ka thënë se preferon që partneri i saj të rruhet i gjithi dhe këtë deklaratë e ka bërë në një fushatë promovimi të briskut rroje Gillette.

“Nuk do të frekuentohesha kurrë me një djalë leshator. Është shumë e rëndësishme që meshkujt të rruhen kudo”, thotë ne reklamë 20-vjeçarja.