Kate Moss, këto pamje nuk tregojnë trupin e një modeleje(Foto)

Kate Moss, modelja që ka arritur kulmin e famës, tashmë është duke i shijuar rrezet e plazhit, në Rio De Zhanjero, ditën e së mërkurës.

Ajo po kalonte pushimin ideal, teksa tymoste cigare dhe fotografohej nga mikja e saj.

Ndonëse, Kate Moss vlerësohet si një ndër modelet më seksi, pamjet nuk e tregojnë këtë.

Linjat e saja trupore, nuk është se janë edhe aq në formë, edhe pse vlen të theksohet se modelja është në të 40-tat.