Kastro Zizo bëhet si Conchita (Foto)


Kastro Zizo së fundmi është bërë pjesë e spektaklit të ri në Tv Klan “Your Face Sounds Familiar”.
Vera Grabocka dhe Alketa Vejsiu kanë sjellur në ekranet shqiptare një spektakël të ri, shkruan lajmi.net.
“Your Face Sounds Familiar” ka filluar sonte me episodin e parë, ku ka mbledhur disa nga emrat më të njohur të show bizit shqiptarë, të cilët për disa javë rresht do të imitojnë personazhe të ndryshme.
Një ndër ta është Kastro Zizo i cili sonte ka pasur për detyrë të imitojë Conchita Wurst (fituesin e Eurovision).
Ai ka arritur që në mënyrë të mrekullueshme të ngjasojë me Conchitën si në pamje ashtu edhe në performancë./Lajmi.net.
K1

k2

k3

k4

k5