Kap maniakun i cili u përpoq ta përdhunonte motrën e tij, ja si hakmerret! (Video)

sisiPamjet e një burri i cili rreh brutalisht një djalë i cili dyshohet se u përpoq të përdhunojnë motrën e tij më të vogël, u përhap në internet pasi një tjerë person e kishte filmuar të gjithë ngjarjen. Djali i panjohur e hodhi të “dyshuarin” në tokë, dhe pastaj filloi egërsisht ta godiste atë me grushta e me shkelma, Nuk dihet se ku është regjistruar kjo video, por siç duket maniaku e mori një mësim të mirë.