Kap burrin me të dashurën në lokal, shihni se çfarë bën gruaja…(Video)

g_1472725682-3742888Gjen të dashurën e burrit në restorant me disa shoqet e saj, dhe vendos që t’i japë një mësim që nuk do e harrojë kollaj. Ngjarja që shihni në videon më poshtë ka ndodhur në Kinë, ku gruaja u sulmua me çantë, grushte dhe taka nga bashkëshortja e mashkullit me të cilin kishte krijuar një lidhje. E dashura, e cila në video shihet me pantallona të zeza dhe këmishë, fyehet dhe sulmohet në mënyrë të përsëritur deri sa përfundon përtokë, dhe tenton ashtu e zvarritur që të arratiset. Ndërkohë një burrë tenton të ndërhyjë, por edhe ai qëllohet nga dy gratë, të cilat duken të inatosura.