Kamerieri nga Berati: Si bëra seks me çiftin në hotel

Një djalë i ri nga Berati tregoi historinë e tij ë të bukur seksuale. 23 vjeçari M.M ka treguar se si ëhstë ndier për herë të parë kur ka bërë seks tresh dhe si i erdhi ftesa.
Letra e djalit:
Jam 23 vjeç dhe para 4 vitesh punoja në një hotel si kamerier ku bëja dhe shërbim dhome. Një ditë të dielë në hotelin ku unë punoja erdhi një çift i ri, dhe ata pasi morën dhomën porositën një shishe uiski dhe më kërkuan që t’ua çoja në dhomë. Pas 30 minutash unë u ngjta lart, në dhomën 301 ku ishte akomoduar çifti.
Në moment që u afrova afër derës dëgjoj të bërtitura dhe për një çast ngurova, por pastaj vendosa që të trokas pasi më duhet të çoja porosinë.
Sapo i rashë derës, mu përgjigj djali nga brenda dhomës dhe më tha që të futem brenda. Kur hyra brenda shtanga, pasi pashë që të dy ishin të zhveshur, ndërkohë që unë u skuqa, vajza më tha: hë mo vake s’ke parë ndonjëherë femër lakuriq, se meshkuj dhe po mos kesh parë ke parë veten në pasqyrë.
Në atë moment nuk dija çfarë të thoja, ndërkohë që ndërhyri djali duke më thënë që ta lija shishen mbi komedinë.
Në një moment vajza i thotë djalit që do më pëlqente ta bëjë me të dy, unë shtanga, ndërsa djali i tha pse jo.
Më ftuan dhe mua që të bëhem pjesë e tyre dhe filluam të bëjmë seks të tre si të çmendur.
Ah në fund më hoqën nga puna, sepse kam ndenjur 3 orë me çiftin dhe pronari ishte mërzitur.