“Kam nevojë…”, motra e Encës kërkon hapur “t’i fusni duart”

Motra e Encës, Uindi ka ngritur sërish polemika në rrjetet sociale. Ajo gjithmonë është përfolur për pamjen e saj dhe postimet e saj në rrjetet sociale.

Por me postimin e fundit Uindi e ka tepruar pak. Këtë herë ajo shfaqet e shtrirë në krevat.

Kam nevojë për një përqafim. A bëhet ndonjëri?” – ka shkruar Uindi në anglisht krahas fotos që ka postuar.

Në foton në fjalë dallohen mjaft qart të pasmet bombastike dhe me sa duket Uindi është e vetmuar.